کتاب صوتی من تو او

پس در کلام آخر باید چنین گفت که هرگاه فرزندی موجب عذاب و زجر و رسوائی و مذلت والدین است با صدای بلند به آنان اعلام می کند که: ای پدر و مادر عزیز خودتان را تربیت کنید!

پس این فرزندانند که برای تربیت والدین به دنیا آمده اند و والدین مسئول سرنوشت فرزندان خود نیستند. فقط کافی است که فرزندان را ظرف شهوات و زباله دان حقارتها و حماقتهای خود نسازند.

پیام آخر ما به همه والدین این است که: لطفاً برای رضای خدا دست از تربیت فرزندان خود بردارید و به تربیت خود همت گمارید!

فقط به وظایف خود تن در دهید و نگران آینده فرزندان مباشید.

از کتاب من - تو - او تألیف استاد علی اکبر خانجانی 

38- کتاب صوتی (1) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (2) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (3) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (4) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (5) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (6) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (7) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (8) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (9) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (10) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (11) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (12) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (13) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (14) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

کتاب صوتی معمای آزادی

کتاب صوتی حقیقت چیست؟

کتاب صوتی فلسفه زمان

کتاب صوتی شناخت شناسی

کتاب صوتی محاق : خودکشی و ...

کتاب صوتی من- تو- او (خداشناسی اجتماعی)(زمینه ای در عرفان خانواده)

کتاب صوتی کند و کاوی در حقوق ( حق ابطال)

تربیت ,کتاب ,تو ,  ,اجتماعی ,خداشناسی ,تو او ,من تو ,خداشناسی اجتماعی ,کتاب صوتی ,تربیت عرفانی ,خودآموز تربیت عرفانی ,1380 خودآموز تربیت
مشخصات
آخرین جستجو ها